Kundeservice Brøndby

Pon Equipment - kontakt

Kundeservice Brøndby

Servicedirektør
Henrik Steen
T:2075 9948
E:henrik.steen@pon-cat.com

Formand (Udemontør Nordjylland)
Robert Damgaard Petersen
T: 7251 0222
E: robert.petersen@pon-cat.com

Formand (Udemontør Jylland/Fyn)
Thomas Brinchmann
T: 7251 0260
E-mail: thomas.brinchmann@pon-cat.com
Formand(Udemontører - Sjælland)
Frank Hasarnyi
T: 7251 0636
Værkstedsformand 
Ronni Olsen
T.: 7251 0621
E-mail: ronni.olsen@pon-cat.com
Formand (Udemontør Sjælland)
Allan Christensen
T: 7251 0622
E-mail: allan.christensen@pon-cat.com

Formandsassistent - værksted
Susanne K. Møllnitz
T: 7251 0637
E:susanne.mollnitz@pon-cat.com

Formandassistent - udemontør
Merete Midtgaard
T: 7251 0608
E:merete.midtgaard@pon-cat.com
Reservedelsekspedient
Michael Husted
T: 7251 0647
E:michael.husted@pon-cat.com
Reservedelsekspedient
Jon Jansagerdi
T: 7251 0645
E:jon.jansagerdi.hansen@pon.com

På vores afdelinger i henholdsvis Brøndby og Skejby står vi klar til at rådgive dig i alt lige fra køb af maskiner, reparation og service til finansering. 

Kontakt os - vi hjælper dig videre.

Vores adresser er:

Pon Equipment A/S
Park Alle 363
2605 Brøndby
Pon Equipment A/S 
Jens Olsens Vej 23
8200 Aarhus N
 
+45 70 25 22 11

Pon Equipment and Pon Power, Greenland Aps
Pukuffik 16B, postboks 1920
GL-3905 Nuussuaq
+299 323 260

7251 0608merete.midtgaard@pon-cat.com








Formand (Udemontør Nordjylland)
Robert Damgaard Petersen
T: 7251 0222
E: robert.petersen@pon-cat.com

Formand (Udemontør Nordjylland)
Robert Damgaard Petersen
T: 7251 0222
E: robert.petersen@pon-cat.com

Formand (Udemontør Nordjylland)
Robert Damgaard Petersen
T: 7251 0222
E: robert.petersen@pon-cat.com


Kontakt os

Contact your local service representative Find navn, telefonnummer og email

Pon Equipment A/S

Park Alle 363
2605 Brøndby

Jens Olsens Vej 23
8200 Aarhus N

70252211

Vælg kategori og region

Alle kontaktpersoner

Medarbejdere i salg, service og reservedele

Se et samlet overblik
KLIK HER