Salg

Pon Equipment - kontakt

Salg - nye og brugte maskiner

 

Salgs- og marketingdirektør
Michael Bahn Jørgensen
M: 2092 7878
E:michael.bahn@pon-cat.com
Salgschef
Allan Pihl
M: 4088 8688
E:allan.pihl@pon-cat.com
Salgschef - Brugt
Lars Andreasen
T: 2665 6143
E:lars.andreasen@pon-cat.com
Distriktschef - Sjælland/øerne
Peter Stokholm
T: 4057 9720
E:peter.stokholm@pon-cat.com
Distriktschef-Sjælland/øerne
John Tops
T: 4062 5712
E:john.tops@pon-cat.com
Salgskonsulent- Små maskiner Sjælland/øerne
Jens Andersen
T: 6122 5722
E:jens.andersen@pon-cat.com
Key Account Manager
Birger Hjelm
T: 4089 6689
E.birger.hjelm@pon-cat.com
Distriktschef - Midtjylland
Brian Østergaard
T: 2081 5255
E:brian.oestergaard@pon-cat.com
Distriktschef- Nordjylland
Færøerne/
Grønland
Jørgen Nielsen
T: 2082 2672
E:joergen.nielsen@pon-cat.com
Distriktschef - Sydjylland/Fyn
Niels Hansen
T: 20953833
E:niels.hansen@pon-cat.com
Distriktschef- Midtjylland
Jacob S. Thomsen
T: 2199 6897
E:jacob.thomsen@pon-cat.com
Distriktschef- Sdr. Jylland
Mads Iversen
T: 2173 3974
E:mads.iversen@pon-cat.com
Salgskonsulent- Små maskiner Jylland/Fyn
Kasper Elvekjær
T: 2199 6898
E:kasper.elvekjaer@pon-cat.com



På vores afdelinger i henholdsvis Brøndby og Skejby står vi klar til at rådgive dig i alt lige fra køb af maskiner, reparation og service til finansering. 

Kontakt os - vi hjælper dig videre.

Vores adresser er:

Pon Equipment A/S
Park Alle 363
2605 Brøndby
Pon Equipment A/S 
Jens Olsens Vej 23
8200 Aarhus N
 
+45 70 25 22 11

Pon Equipment and Pon Power, Greenland Aps
Pukuffik 16B, postboks 1920
GL-3905 Nuussuaq
+299 323 260

7251 0608merete.midtgaard@pon-cat.com



Kontakt os

Contact your local service representative Find navn, telefonnummer og email

Pon Equipment A/S

Park Alle 363
2605 Brøndby

Jens Olsens Vej 23
8200 Aarhus N

70252211

Vælg kategori og region

Alle kontaktpersoner

Medarbejdere i salg, service og reservedele

Se et samlet overblik
KLIK HER